proc_eboi_1.jpg
Budżet Partycypacyjny 2018 - wnioski po weryfikacji
06-10-2017  Administrator 702

19 pomysłów na upiększenie bądź usprawnienie życia w Myszkowie poddanych będzie głosowaniu w ramach III edycji Budżetu Partycypacyjnego.

Do realizacji budżetu partycypacyjnego Myszków został podzielony na 9 dzielnicdla każdej dzielnicy przeznaczono po 150.000 zł. W dniach od 1 do 30 czerwca br. można było składać stosowne wnioski.

INFORMACJA Z WERYFIKACJI

Zespół ds. Budżetu Partycypacyjnego wraz z wydziałami Urzędu Miasta zakończył weryfikację zgłoszonych projektów do realizacji w ramach III edycji Budżetu Partycypacyjnego w Myszkowie. Omówiono i zweryfikowano wszystkie zgłoszone projekty wraz z ich uzupełnieniami.

26 zgłoszonych przez mieszkańców Myszkowa wniosków, 19 zostało pozytywnie zaopiniowanych4 odrzucono2 wnioski zostały wycofane przez zgłaszających, 1 wniosek został odrzucony z przyczyn formalnych.

Lista projektów poddanych pod głosowanie wraz z wynikiem weryfikacji w podziale na dzielnice

W dzielnicach Mrzygłód, Mrzygłódka oraz Ciszówka nie będzie głosowania a projekty zostaną zrealizowane w 2018 r. Mieszkańcom tych dzielnic już gratulujemy, niemniej jednak zapraszamy mieszkańców tych dzielnic do głosowania na inne projekty w pozostałych dzielnicach.

GŁOSOWANIE

Do udziału w głosowaniu mają prawo mieszkańcy miasta Myszkowa.

Głosowanie odbędzie się w dniach od 20 listopada 2017 r. do 26 listopada 2017 r.

Głosowanie odbędzie się w formie elektronicznej za pomocą interaktywnego formularza dostępnego na stronie http://www.twojbudzet.miastomyszkow.pl z każdego miejsca poprzez standardowe przeglądarki stron www.

Oddanie głosu przez Internet jest najprostszą i najszybszą formą głosowania. Wystarczy wejść na stronę, wybrać dzielnicę na którą chcesz zagłosować i wypełnić odpowiednie pola w formularzu.

W dniach głosowania w budynku Urzędu Miasta w Myszkowie, ul. Kościuszki 26, w godzinach pracy urzędu udostępnia się dodatkowe publiczne miejsce wyposażone w środki techniczne umożliwiające oddanie głosu.

Ważne!

Nie musisz głosować na dzielnicę, w której mieszkasz.

Możesz wybrać dowolną dzielnicę w Myszkowie, z którą czujesz się związany np. tę w której podoba Ci się złożony projekt, w której pracujesz, uczysz się czy lubisz spędzać wolny czas.

Pamiętaj jednak, że głosować można tylko raz, wskazując tylko jedno zadanie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu.

Za wybrane do zrealizowania w 2018 r. uznaje się te projekty, które uzyskały największą liczbę głosów w danej dzielnicy, aż do wyczerpania puli środków finansowych przeznaczonych na realizację budżetu partycypacyjnego w dzielnicy.

Pogoda Myszków z serwisu