proc_eboi_1.jpg
"Eden" otwarty!
18-05-2017  administrator1492

To druga, po PUREKO firma, która otworzyła swoje podwoje w Myszkowie. Strategia burmistrza Włodzimierza Żaka, by inwestorzy czuli się u nas dobrze przynosi efekty, czego dowodem jest również rozwój firm w Specjalnej Strefie Ekonomicznej przy ul. Przemysłowej.

Na otwarcie przybyło wielu zaproszonych gości, m. in. Wicewojewoda Śląski Mariusz Trepka, Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski, Prezydent Zawiercia Witold Grim, Przewodniczący Rady Miasta Myszkowa Jerzy Woszczyk oraz gospodarz miasta Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak. Przed przecięciem symbolicznej wstęgi, ośrodek poświęcił ks. proboszcz Jacek Gancarek.

Dom Opieki Eden to ośrodek, w którym pomoc i opiekę znajdą osoby starsze, chore czy niepełnosprawne. Dom zapewnia  24-godzinną opiekę, zajęcia z  fizykoterapii oraz wsparcie medyczne, duszpasterskie i prawne.

Pensjonariusze mają świetlicę, sale rehabilitacyjne, kompleks ogrodowo-parkowy. Wszystko to daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dom składa się  z 48 pokoi jedno i dwuosobowych. Więcej o Domu Opieki Eden na stronie www.edendomopieki.pl.

Pogoda Myszków z serwisu