proc_eboi_1.jpg
Robert Janowski i Wojciech Cugowski w koncercie kolęd
03-01-2019  administrator726

Już po raz drugi Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak zaprasza na "Koncert Kolęd" z okazji święta Trzech Króli.

Po raz pierwszy zorganizowaliśmy go dzięki uprzejmości księdza kanonika Jarosława Koczura w Kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym roku zgodę i pomoc zaoferował nam ksiądz Proboszcz Jerzy Wachowski i koncert odbędzie się w kościele pw. św. Stanisława B.M. Zamysł jest taki, by co roku, organizować koncert w innym z naszych kościołów.

Oprócz gwiazd Roberta Janowskiego i Wojciecha Cugowskiego, wystąpią równie utalentowani wokaliści: Ania Andrzejewska, Weronika Skalska, Julka i Andrzej Kwiatkowscy, Piotr Tłustochowicz, Piotr Świderski, Kamil Gaciek, w towarzystwie niezastąpionej i rewelacyjnej naszej orkiestry czyli Myszkovii Band. Aranże dla wykonawców napisali Tomek Wójcik i Sebastian Ruciński, muzycy, których z powodzeniem możemy nazwać współorganizatorami koncertu.

Tym razem nie będzie wejściówek. Koncert rozpocznie się o godz. 16.00, lecz ze względu na próby i przygotowania godzina wejścia na koncert to 15.30.